Czym jest Eagle Law?

Eagle Law jest pierwszą tego typu platformą technologiczną, której celem jest zrewolucjonizowanie sposobu świadczenia usług prawnych. Klient otrzymuje usługę na bardziej przejrzystych zasadach, w ustalonych z góry cenach, świadczoną przez specjalistę w określonej dziedzinie, prawnicy natomiast mogą skoncentrować się na pracy, bez zbędnych formalności: win-win.

Dysponujemy stale zwiększającą się liczbą doświadczonych i wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych. Stworzyliśmy szereg dokumentów i usług w określonych z góry cenach, bo zdajemy sobie sprawę, ze przewidywalność wydatków przy planowaniu biznesu to rzecz najważniejsza. Dzięki abonamentom, uzyskasz natomiast możliwość skontaktowania się ze swoim prawnikiem w każdym momencie.

Używamy nowych technologii, by zapewnić całkowite bezpieczeństwo przekazywanych kancelariom danych oraz dokumentów klienta. W tym celu stworzyliśmy technologię umożliwiającą stworzenie nowej strony internetowej, szyfrowanej kodem SSL, dla każdego nowego zlecenia – do strony ma dostęp wyłącznie klient oraz wybrana dla niego kancelaria prawna.


Dlaczego powstało Eagle Law?

Wierzymy, że tradycyjny model świadczenia usług prawnych napotyka w dzisiejszych czasach na wiele trudności. Brak transparentności, zbyt duży formalizm, niezrozumienie języka prawniczego i niebiznesowe podejście to częste zarzuty w tym zakresie. Eagle Law to przejrzyste, dynamiczne i dostosowane do dzisiejszego stylu prowadzenia działalności usługi prawne w racjonalnej cenie.


Założyciele

Jerzy Krypel
Co-founder, CEO

Jerzy jest radcą prawnym. Zajmuje się przede wszystkim prawem gospodarczym oraz doradzaniem klientom francuskim na rynku polskim. Tytuł magistra prawa uzyskał zarówno w Polsce (Uniwersytet Jagielloński) jak i we Francji (Aix-Marseille). Pierwsze doświadczenie zdobył pracując dla wiodących w Paryżu kancelarii prawnych, współpracował również z licznymi startupami z branży legal-tech na rynku francuskim, które odniosły globalne sukcesy. Skłoniło go to do rozwijania innowacyjnych rozwiązań również na terenie polskiego rynku usług prawnych.

Jakub Łobos
Co-founder, CEO

Jakub jest managerem największego krakowskiego coworkingu. Entuzjasta nowych technologii, startupów, kryptowalut oraz nieszablonowego podejścia do biznesu. Ukończył studia socjologiczne, zarządzanie oraz e-marketing. Studiował również w Anglii. Organizował lub współorganizował wiele eventów oraz meetupów technologicznych. Chciałby, żeby dostęp do usług prawnych był tak łatwy jak inne usługi przez internet, dlatego zdecydował się to zmienić.


Kim są nasi prawnicy?

Świadczący usługi za pośrednictwem Eagle Law prawnicy to adwokaci i radcy prawni z minimum 5-letnim doświadczeniem. Wybieramy wyłącznie specjalistów z określonych dziedzin prawa, by klient miał pewność, że jego problemem zajmuje się właściwa osoba.

Portal Eagle Law korzysta z plików cookies i technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w polityce plików cookies.

Akceptuję